PUT ! Filip Pruncu March 24, 2011 da domne.. is nespalat de aproape 4 zile din cauza ca MUISTII astia nu repara o data tevile. Azi in sfarsit au dat drumul la apa… care, la randul ei, e o forma mai usoara de voma cu rugina. FMM ! Related Tweet Pin It About The Author Filip Pruncu Related Posts July 17, 2015 Romania, taxele si Robin Hood August 30, 2024 Despre muisti, pe scurt March 29, 2021 De ce s-au săturat, de fapt, românii Leave a Reply